האם בן הזוג אומר לך שהוא אוהב אותך?

האם בן הזוג שלכם אומר לכם לעתים קרובות שהוא אוהב אתכם?  או שבן הזוג שלכם הוא מישהו שמסתיר את רגשותיו ואין לו צורך להביע אותם?

אם בן הזוג שלכם לא אומר לעתים קרובות או אולי אף פעם את המילים אני אוהב אותך אתם עלולים לתהות האם אי פעם הוא יאמר. אתם עלולים לחשוב שהסיבה שהוא לא אומר את זה היא בגלל שהוא לא מרגיש את זה. מה שעלול הוביל אותך למצב רגשי מתגונן, שירחיק אותך מבן הזוג שלך כך שהוא לא יוכל לפגוע בך יותר. או שזה ייקח אותך למצב רוח מיואש ותרצי להחזיר לעצמך את האהבה שאת חושבת שהלכה לאיבוד.

למה בן הזוג שלי לא יכול להגיד בפשטות אני אוהב אותך?

אם את אדם מאוד ורבלי (מילולי) שמרגיש נוח לבטא את רגשותיו, יהיה לך קשה להתרגל לבן זוג שאינו כזה. את עלולה להיות ספקנית בנוגע לרגשותיו בגלל שהוא לא מבטא את עצמו בקלות כמוך.

את יכולה לחשוב לעצמך "אני תמיד נותנת לו חיזוקים בנוגע לרגשותיי, למה הוא לא יכול לעשות אותו הדבר? האם הוא מצפה ממני שאני אדע?"

או, "היא לעולם לא אומרת לי את אותם שלוש מילים כמה קשה זה יכול להיות?"

אבל לאדם שאינו רגיל להביע את עצמו במילים, זה יכול להיות מאוד מאתגר להביא את עצמו לעשות זאת. בן הזוג שלכם יכול לחשוב: היא כבר יודעת איך אני מרגיש, אני לא צריך לחזור על עצמי, אמרתי את זה כבר כמה  פעמים, מה יש עוד להגיד בנושא? הם לא חושבים  שכמות שווה איכות.

את לעומת זאת צריכה את החיזוק שאותן שלוש מילים נותנות. כשאת שומעת אותן את נרגעת, כי לבן הזוג שלך יש עדיין רגשות אליך.

וכשאת לא שומעת אותן … את תוהה מה קורה, מה השתנה.

גלי את הדרך שבן הזוג שלך אומר "אני אוהב אותך"

יכול להיות שבן הזוג שלך אומר עד כמה הוא אוהב אותך כל הזמן, אבל בגלל שהוא לא אומר זאת באופן מילולי, את מפספסת את ההצהרה.

עבור הרבה אנשים שנאבקים לומר את המילים "אני אוהב אותך" קל יותר להראות את אהבתם. זה נקרא מחוות של אהבה ואם תשני את ההגדרות שלך בנוגע לדרך שבה בן זוגך אוהב, תגלי עד כמה הוא אוהב אותך. את תרצי לחפש את אותן מחוות.

הנה כמה דוגמאות: בן הזוג שלך מראה שהוא מכיר את שטחי ההתעניינות שלך.

בואי נגיד שאת מתעניינת בעיצוב הבית ובן זוגך נמצא בחנות שבה יש מגזינים מרהיבים לעיצוב  והוא רוכש אחד עבורך ומביא לך. זה מראה שהוא מקשיב לך, שהוא תומך בך והוא רוצה להראות את התמיכה. זו אהבה.

מה זו אהבה

אם יורד גשם בחוץ ובן הזוג שלך מנקה את הרכב ומחמם אותו לפני שאת יוצאת לעבודה. או שהוא מגיש לך שמיכה כשהוא רואה שאת רועדת מקור על הספה.

יש אין ספור דרכים בהם בן הזוג שלך יכול להראות את האכפתיות, כשהוא מראה שהוא רוצה לדאוג לך. זו אהבה

בימים הקרובים , קחו זמן וראו אם אתם מצליחים לגלות את הדרך שבה בן הזוג שלכם אומר "אני אוהב אותך".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *